Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lakásba törpetyúk tartás?

Lakásba törpetyúk tartás?

Figyelt kérdés

Muszáj nekik a kakas, vagy anélkül is tojnak azért? Társas lények, hányan legyenek?

Mekkora helyük legyen a szobában/erkélyen?

Baj, ha nem viszem ki őket, hanem bent vetek nekik füvet meg adok különféle zöldeket?

A rágcsálók, kismadarak eledele jó nekik is, vagy milyen magkeveréket vegyek?


2021. dec. 10. 19:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem az volt a kérdés hogy vidék jobb vagy a város. Egyébként szerintem is a vidék, ezért fogok kiköltözni én is, de azzal hogy hazahozok pár tyúkot, a panel lakás kertté változik?

De tegyük fel, a a falakat, a bútorokat, az egész lakást átitatja az ürülék szag, nem tudod kiszellőztetni, egy idő után a folyosón is terjengeni fog, de képzeljük el, hogy senkit nem zavarna. Szerinted jól érezné magát ott egy tyúk? Vagy az mindegy, csak mert TE akarsz egyet?

Én lovat akartam gyerekként, meg bernáthegyi kutyát, és a szüleim nem értettem miért nem engedik, hiszen a 9. emeleti szobámban pont elfért volna.

2021. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is arról szólt,hogy jobb-e vagy sem,haszonállat nem való lakásba. Ezen nincs mit ragozni..se az állatnak se a környezetének nem tesz jót.
2021. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!