Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ki hol veszi a cinkegolyót?

Senior Séf kérdése:

Ki hol veszi a cinkegolyót?

Figyelt kérdés
Én a Purina takarmányboltba járok napraforgóért, és ott megveszem a golyót is. De nem vagyok vele megelégedve, nem ízlik a madaraknak.

2022. jan. 21. 13:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: Nehogy már hántoltat vegyél nekik! Rámegy a gatyád és valamit azért ők is csináljanak már! :-)
2022. jan. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pennybe
2022. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A helyi takarmányboltban. Nem olyan népszerű, mint a napraforgómag, de lassan fogyogat.
2022. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A cinkegolyó általában szar minőségű, nálam sem ették, a magokat benne sem. Ajánlom inkább a sótlan füstöletlen marhafaggyút venni, többféle kèppen is ki lehet tenni nekik.
2022. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre idén hogy nem nagyon eszik..Igaz akkor eszik jobban mikor hó van és nem talál semmit a talajon...De tavaly 2 nap alatt elment egy golyó...Igaz akkor ették a verebek is rendesen...Most 1 hét múlva is alig hiányzik belőle.De van kinn szemes is meg faggyú karika az se fogy!
2022. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

[link]


én innen rendeltem azt a fél kilóst, eléggé fogy (ahhoz képest hogy itt hevesben nincs hó és délután is elég jó napos idő van, gondolom ez befolyásolja). több etetőm van szóval szétdaraboltam, törni nem törtem szét, de látszik a csipegetés nyoma. az alma és a szalonna nem olyan népszerű de fogy.


10#: hántolt napraforgó azért jó mert van olyan madár ami nem tudja feltörni a napraforgómagot. itt olvashatsz róluk:


[link]

2022. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!