Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van itt olyan, aki nem kedveli...

Van itt olyan, aki nem kedveli a galambokat, utálja esetleg irtózik tőlük? Ha igen, mi az oka az ellenszenvnek?

Figyelt kérdés

Én alapvetően nagyon szeretem a madarakat (legalább úgy ahogy a többi állatot) de én pl. a galambokkal soha nem voltam megbékülve, egyébként a parlagi galambról beszélek: [link]


Nekem mindössze az vele a bajom, hogy mivel hajlamos túlszaporodni, ezért kiszoríthat az élőhelyéről más galambfajokat, DE A FŐ PROBLÉMA a mindent elborító galambsz@r.


Ráadásul valamiért ezek a jószágok ösztönösen megérzik, mikor mosatta le az ember frissen a kocsiját. (Pl. volt hogy hónapokig nem mostam le a kocsit, mert arra vártam hátha lesz egy jókis eső, aztán végül lemosattam mert már alig láttam ki, másnap meg NEM ott virított a galambsz@r a szélvédőn? És ez majdnem mindig így szokott lenni.)


Találtam is egy témába vágó videót: https://www.youtube.com/watch?v=lGcfGUyx5sM


Viszont érdekelne mások szubjektív véleménye is.



2022. márc. 29. 14:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi ha szereted őket takaritasz is utánuk?
2022. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
11. Miért, ha te szereted a kutyákat akkor az összes kutyaszart neked kell összeszedni?
2022. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
59%
N csak úgy bírom mikor valamilyen állat csak kárt tud csinálni és sokan jaj de aranyos....
2022. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem 11 vagyok.Van különbség azért a kutyaszar és a madàrszar között:D

Àllagàban és takaríthatósàgàban főleg.

2022. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

A kutyaszar nem tudja szétmarni az autó fényezését mivel a kutya nem megy fel oda hogy lefossa:D

A madàrszar pedig ilyen hatàsú is lehet csak szólok.Festéket is feltudja marni ami azért nem olyan kis kàr.

2022. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
40%
Jó, csak szenet szúrt, hogy azért, mert valaki ide írja(miután a kérdés erről szól), hogy ő szereti őket és már is jön valaki aki számon kéri szinte már kiérzem a hangsúlyt, hogy te hogy mered őket szeretni, meg akkor már takarítsd már Budapest utcáit, mert te éppen nem ellenségesen állsz az adott állathoz. Ez nálam mindig kattanást okoz.
2022. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
4%

Nem mintha magyarázkodnom kéne miért szeretem őket, de igen, saját területemen szoktam utánuk takarítani és még élek ;) szerintem legalább van egy kis élet, természet a beton rengetegben


Egyébként az embernél károsabb faj nem létezik :D

2022. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nincs azzal baj, ha valaki szereti az állatokat. 🙂 (Azért nem kell itten hajbakapni meg dislike háborút folytatni.)


Én sem gyűlölöm szívből a galambokat, soha nem jutna eszembe vadászni rájuk puskával vagy bántani őket, és az se fordult meg a fejemben hogy mérgezett eleséget hagyjak kint nekik.


(Ha viszont esetleg volna olyan program, hogy a túlszaporodott galambokat egy szervezet vagy csoport megpróbálná összegyűjteni, hogy valamilyen módon hasznosítsa őket - természetesen profit alapon - és pl. ebből a célból több helyen galambcsapdákat helyeznének el, akkor én nem igazán ágálnék ellene.)

2022. márc. 29. 17:01
 19/26 anonim ***** válasza:
69%
Igazabol irtani kene őket és buntetni azt aki eteti.
2022. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%
#19 buntetni mar most is buntetik az etetest a legtobb helyen, nem?
2022. márc. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!