Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gerlének milyen ételt szabad...

Gerlének milyen ételt szabad adni? Nem áll módomban lakásból kimenni, magot venni, lehetőleg valami otthon is található, de bajt nem okozó élelmiszert írjatok! Milyen ételt fogadnak el az ember által kiszórt cuccokból? Mindent, amit a galamb is?

Figyelt kérdés
2022. júl. 1. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Mindent elfogad de vigyázz velük, mert kicsi poloskákkal "köpik" tele a fészküket.


Nekem az ablakomba gangeltek egy darabig, nem zavartam el őket, mert aranyosnak tartottam, de pár nap után pici sötét színű poloskák jelentek meg a konyhám falán. Tuti, hogy ők hozták mert előtte se- azóta se.

2022. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Zacher tortát és vörösboros marhapörit
2022. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azok nem poloskák hanem terű. Insecticide 2000 kell ellene. A fészekre ne fújd csak a környékére.

Gerlék gyommagvakat esznek, legfeljebb kanári magkeveréket szoktak. Próbálkozhatsz kukoricadarával esetleg. Víznek is örülnek, sőt.

2022. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!