Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Direkt fosott le a sirály?...

Direkt fosott le a sirály? Megcélzott?

Figyelt kérdés

Hazafelé jöttem a Duna közelében, és egyszercsak valami eltalált. Mint kiderült egy adag barnás madárürülék, szerintem inkább sirályé mint galambé. Mire felnéztem, már sehol senki. Felmerült bennem, hogy esetleg célzott rám, annyira pontosan eltalált. Szerintetek ezek tényleg ilyen komiszak? Meg egyáltalán hogy tud egy madár repülés közben szni?


Ui. Madártagadók kíméljenek.



2022. júl. 4. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Direkt kipécézett magának.Azt gondolta:Na ez a tag nekem nem szimpatikus,most jól odacsurrantok neki. XD
2022. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy céloznak és nem véletlen. Egyszer pont láttam egy galambot, ahogy helyezkedik! (szó szerint arrébb totyogott a táblán és nézte, hogy merre menjen még) és várja, hogy alásétáljon egy hapek - bumm, pont eltalálta a fején lévő sapkát... Én meg akkorát röhögtem, hogy mindenki engem nézett, de annyira abszurd volt a helyzet, mint egy rajzfilmben. Azelőtt is így hittem, de azóta tudom, hogy DIREKT csinálják.
2022. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor viszont béna volt, mert nem sikerült fejen találnia. Még ott helyben ledörgöltem a lábam a pázsitban.
2022. júl. 4. 18:56
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

"arrébb totyogott a táblán és nézte, hogy merre menjen még) és várja, hogy alásétáljon egy hapek - bumm, pont eltalálta a fején lévő sapkát"

A levegőben totyogott???

2022. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pont akkor jött rá és te rossz helyen álltál egyébként a púlykakeselyü le tud hányni ha akar.
2022. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
gyalogoltam, szóval mozgó célpontot ért a találat
2022. júl. 4. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerencséd volt.Meg azért is hogy nem gólya volt.
2022. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4#esnek: egy reklámtábla volt kirakva üzletsoron és azon totyogott addig, amíg megfelelőnek nem találta a pozíciót :D
2022. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt szimpi a fejed, már reggel kiszúrt, egész nap gyűjtötte a fost, csak jeked!
2022. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
A 4-es vagyok, az "a táblán" rész valahogy kimaradt nekem többszöri olvasással is, bocsi mindenkitől.
2022. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!