Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj lakásba?

Hullámos papagáj lakásba?

Figyelt kérdés

Kiskoromban voltak hullámosaink, ha jól emlékszem tudnak elég hangosak lenni. Mennyire hallatszódna át a szomszédokhoz?

Esetleg a zebralinty halkabb?

Engem nem zavarna maga a csirip, csak az, ha a szomszédokat zavarná.


2022. okt. 10. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg ha van olyan helyiseg, ami ugymond a sajat lakasod tobbi helyisegevel hataros, oda nyudotan teheted. Vagy ha a saroklakas, vagy hogy mondjam, akkor abba a szobaba, ami a sarkon van. Na ezt jol leirtam, de remelem, ertheto. 😄 Szoval szerintem igy nem hallatszodna at. Az also-felso szomszedok szerinten nem hallanak, mert a mennyezet ugy gondolom, vastagabb.
2022. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt hullámos papagájom, panelban. Soha egyik szomszéd sem jelezte, hogy hallaná.
2022. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Bár nekem saját hullámos papagájaim nem voltak, de volt ismerősöm akinél volt alkalmam tapasztalni a hangjukat. Emlékeim szerint nem hangosak, nem rikácsolnak, inkább csak halkan, de szinte folyamatosan mondják a magukét. Nem gondolnám, hogy szomszédba áthallatszódna, inkább a gazdinak lehet zavaró 😀
2022. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy emlékszem, néha elereszt egy hangos "csirip"-et, de egyébként nem csap nagy zajt, csak ilyen kis brüngy9ögéseket nyomat
2022. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt nem zavarta a szomszédaimat.
2022. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!