Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kell a papagáj megszelídi...

Hogy kell a papagáj megszelíditeni?

Figyelt kérdés
az enyém érdekes fajat rozella ami naon vad, van egy párja az aránylag szelídebb mert sokat foglalkoztak vele!
2008. dec. 28. 15:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
bocs, MINT nasit
2009. jan. 2. 12:53
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Akkor félreértettem!Én nasi alatt pl. ízesített magokat értettem!A gyümik,zöldségek természetesen nagyon fontosan neki!Nem kell egész este noszogatni,mindössze pár percig!Annyi meg nem árt neki!Utána majd alszik!Nem kell őt annyira félteni!A természetes környezetükben sem tudnának minden nap ugyanabban az időben elaludni/pihenni,hiszen van mi zavarja őket abban!!!
2009. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
van egy kimodottan papagájoknak készített édesség! csemegerúd vagy valami ilyesmi neve van, édesített magokat meg a kedvenc magokat tartalmazza, úgy néz ki kajakra mint egy műzliszelet :) az enyém is imádja...állateledelboltokban lehet kapni, próbáld meg azt!
2009. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azt is szoktak kapniés apukám mondja, h ne piszkáljam őket 4 után vagy 15:30 után
2009. jan. 5. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!