Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kanári madár tartása? többi lent

Kanári madár tartása? többi lent

Figyelt kérdés

Üdv! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok sok mindent olvastam már a kanárikról mégis egyéni tapasztalatokkal szeretnék információt gyűjteni.

Áprilisba lesz a születésnapom és el határoztam magam hogy szeretnék 1 pár kanári madárkával meg lepni magam korábban már tartottam pintyeket gerléket papeszokat a kérdésem inkább ami a legfőbb van két gyerekem 5 s 3 éves hogy ezeket a csöpnyi madárkák mennyire stresszelnének be tőlük? igyekszem a gyerekeimnek is el magyarázni majd h mit szabad mit nem meg mire van leginkább szükségük nekik milyen zöldség,gyümölcs,egyébb élememmel kapcsolatban ki mit add nekik? meg ezeknél a magán zöldségeseknél vegyszer mentesek az árujuk? köszönöm a válaszokat nézzétek el nekem a buta kérdéseimet rég volt már hogy kis diszmadarakat tartottam szinte mondhatni kezdő kanári tartó leszek. szép napot :)


2023. márc. 25. 16:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
Megszokták már a helyüket a kismadarak? Olyanok mint amilyennek elképzelted őket? Gyerekektől nem félnek?
2023. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen megszoktak es nem felnek toluk😊 megszoktak oket is egy cipos szekreny tetejere lettek el helyezve szemmagasag folott joval jol erzik magukat a him is mar neha neha csiripel jol vannak😊 koszonom az erdeklodest😊
2023. máj. 10. 16:58
 13/18 anonim ***** válasza:

De jó hír😊🐦🐦🐦💛

Vigyázzatok rájuk.

Csukott ajtók ablakok mellett ki is kell engedni 1-2 naponta őket repülni másképp elsorvadnak az izmaik, legyengül az immunrendszerük.

2023. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Voltak ki engedve is hat inkabb en vigyazzok rajuk mert az enyemek leginkabb de talan a parom is szepen lassan meg szereti oket a kisfiam imadja oket mindig jon mikor vizet cserelek nekik s hogy mondja ott a kisfiu madar meg a kislany madar pici madarak 3eves sztem anyja fia lesz a gyerek🤣🥰 de szeretnek meg 2 kanarit el kulonitve par hetig aztan ossze engednem oket🥰 hat ha nagyobb lesz a csiviteles meg ha jol tudom nagyon tarsas lenyek ezert szeretnek legalabb meg 2 kis kanarit🥰
2023. máj. 12. 15:27
 15/18 anonim válasza:

örülök, hogy ilyen jól alakul nálatok a kismadarak sorsa és élménynek is olyan ahogy képzelted. én ugye írtam milyen aranyos kis madárkák.

a fiú énekelt már?

2023. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Á ez fuggoseget okozott mar meg van a masik ket madar is hangos csivitelesek vannak mar igen enekelt. Mar mostanra 4 toll gomboc fenyesiti mindennapjaimat Olyan szepek es cukik tenyleg nagyon aranyosak a kis gombocok jol erzik magukat nagyon vissza repulnek maguktol a kalitkaba a regiek az ujjakat meg nem merem ki engedni majd talan par nap mulva.
2023. máj. 15. 10:33
 17/18 anonim válasza:
Szuper, nagyon örülök hogy boldoggá tesznek benneteket :)
2023. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Engem nagyon is azza tesznek🥰 kis bohokas toll gombocok anno is tartottam tobb fel diszmadarat
2023. máj. 15. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!