Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámos papagájom,...

Van egy hullámos papagájom, milyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 07:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
a mienkének Berci a neve!a Pityuka már olyan uncsi
2008. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Az enyémek a következők voltak:

Csuli, Misi, Lisa, Mami, Dönci (ő még most is él)

2008. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Gyurika az még egy olyan cuki névha fiú!

Nekem rozella van és ők Rozi és Lóri

2008. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
az enyemet PITYU-nak es MARCSI-nak neveztem
2009. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az elozo valaszolo vok, es meg annyit h ezt nem konnyu igy eldonteni h neten megkerded, mert mi nem tudhatjuk h milyen a papagájod, ezt csak te tudod es a termeszetet is te ismered
2009. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én az ez elötti válaszoló vok a gyurikás, de igaza van az eköttem lévőnek, mert lehet hogy nem illik hozzá a név! ezt te TUDOD CSAK!
2009. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
csak , hogy nekem még nem volt soha madaram és egy név se jutott eszembe és nem tudtam őt , hogy elnevezni , vagyis még most se tudom
2009. jan. 2. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Megint én vagyok aki a Gyurikát írta és azt szeretném kérdezni, hogy néz ki a madarad akkor könnyebb nevet ondani!!!!!!!!!!!!!!!!!!:????????????????

Puszi: LILLA

2009. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az elöző válaszolok vagyok a ha nem volt madarad akkor és kitudsz találni egy nevet nem musszály állat év legyen!!
2009. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
én személyszerint inkább a játékos, ötletes, bolondos neveket szeretem, egy (kis)állatra inkább az illik, mint embernév. én is tervezem hogy lesz hullámos papagájom, és gondolkodtam pár néven. pl. husi, puding, zacsi, drazsé, pracli, tücsök, manó, akármilyen szó ami eszedbejut:) én már eldöntöttem hogy ha lesz papagájom akkor Doki lesz a neve :)
2009. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!