Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájom nem...

A hullámos papagájom nem használja a csőrkoptatót!?

Figyelt kérdés

már 2 hete van bent neki de nem használja

valahogy rászoktathatnám?


2011. okt. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csak felakasztottad vagy rögzítetted is? nálam az a tapasztalat, hogy akkor használják, ha stabil. ha elmozdul, amikor hozzáérnek, akkor le se xarják :)
2011. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd az etetője fölé,az ülőrúd másik végéhez,stb. Valahol biztos bele fog csípni és rájön hogy ehető.

Ha belecsípett párszor de mégse használja mindennap akkor próbáld ki az ízesített szépiákat valamelyik biztos ízleni fog neki.

2011. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod akarattal rászoktatni.. Az esetleg beválhat, hogy különböző módokon "tálalod", valamelyik csak felkelti majd az érdeklődését... pl: szúrsz egy lyukat a közepébe, és fellógatod a rácsra, lehet, ha mozog, jobban érdekli. Vagy lehet kapni nagyjából 30 Ft-ért csőrkoptató csipeszt, belülre becsipteted, arra rá is állhat, az is izgalmas dolog egy papagájnak. Vagy felkötözöd közvetlenül az etetője fölé, kénytelen minden nap többször is találkozni vele, statisztikailag kicsi az esélye, hogy ne csípjen bele egyszer sem.


Valamelyiknek be kell válnia.. Amúgy, az én papagájaim válogatnak. Az ízesített/színezett csőrkoptatókat nem eszik meg. Ilyenben is érdemes variálni, mit szeret/nem szeret a Tied.

2011. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és három fajtát vettem mert a simába nem csípet bár hová raktam vinilia nem a kedvence le xarta a kokúsz is és mi maradt a csoki csak azt hajlandó meg enni istenem de leglább a többi madárnak jól esett a választék xD érted csokis nasis a gyerek
2011. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!