Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Túlélhette ez a madár?

Túlélhette ez a madár?

Figyelt kérdés

HOSSZABBAN LEÍRVA

Egy bitang ölyv vagy valami ragadozó madár zuhanó repüléssel egy verebet kergetett. A verébnek gondolom a legkisebb baja volt az ablakokon lévő madár matrica és tiszta erőből neki.

A kicsi nyaka kitört azonnal szörnyet halt egy jó meme-be beleillő kakafota hagyva pont a matrica mellett. A másik meg követte és ő is neki ment és bele esett a mini szökőkútba. Kiszedtem és elrepült, de nagyon lihegett szegény. Úgy el ment mint ha mi sem töetént volna egy kis fejrázás után, de én aggódom.


RÖVIDEN:

Egy ragadozó madár veréb kergetés közben neki ment az ablakomnak. A veréb meglaht a másik amint kiszedtem a szökőkútból egy kis fejrázás után azonnal elrepült de én aggódom.


Kérdés az, lehet szerzett halálos sebet? Lett valami maradandó sérülése?



2023. jún. 14. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemreg pont elottunk utott el egy terepjaro egy ragadozo madarat kb 70-nel, ott fekudt az uton, parom kiszallt hogy megnezze mi van vele, az meg felkelt, arrebb ugralt majd elrepult, mindez kb 1 perc leforgasa alatt, eselytelen volt dobozba rakni vagy akarmi... eleg nagy tulelok.
2023. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!