Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A strucc megeszi a fák leveleit?

A strucc megeszi a fák leveleit?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kertembe valamilyen állatot, ami segít a gazt kordában tartani. Valaki a struccot ajánlotta, mert az összes gyomot és füvet is megeszi. Vannak viszont fák is a kertben és attól tartok, hogy a fák leveleit leeszi. Interneten egyértelmű választ nem találtam, ha valakinek van személyes tapasztalata, kérem ossza meg.

2023. okt. 3. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Tartsál tyúkokat, ne rögtön struccot... :D
2023. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Strucc biztos kerítésed van? Mit csinálsz ha éppen agresszív kedvében lesz?
2023. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez eddigi üzeneteket, de kérem maradjunk a kérdésnél.
2023. okt. 3. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kecske?

Elárulom, hogy ezek mindent megesznek azt is amit nem kéne. Illetve a felnőtt strucc veszélyes is lehet rád nézve.

2023. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, személyes tapasztalat hogy a strucc mindent megeszik? Kecskére gondoltam de az is eszik mindent amit lát és elég hangos is.
2023. okt. 4. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Állatkertben dolgoztam.
2023. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
A struccokhoz nem értek de hasonló gondomat a kereprepkény betelepítése oldotta meg. Minden földterületet benőtt kiszorítva más füveket és gyomokat, tetszetős üde zöld egész évben és elégé lépésálló is. Ha csak nem a csupasz föld a vágyad, lehet, hogy ez a te növényed is. Diófa alatt is megél.
2023. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!