Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megözvegyült törpepapagájt...

Megözvegyült törpepapagájt mivel rakjam össze, ha csak párban árulják őket?

Figyelt kérdés

A szomszéd kalitkában van egy nimfa párom és egymásra látnak, szóval azér nem teljesen van egyedül, viszon nem raknám velük össze, mert szerintem kibeleznék egymást.


A törpepapagájról meg amikor hozzámkerült azt hallottam, hogy a párja nélkül elpusztul meg egyszer választ párt.


Nem tudom ebből mi igaz, mert az enyém egy megözvegyült törpe tojó lehet és még mindíg nem nyuvadt ki.

Eszik is rendesen, nem depis, nem tépi magát és állandóan húzódik a nimfa kakas felé, csak annak a párja a nimfa tojó, meg már öreg, kövér is meg félig vak, szóval félek, hogy a törpe betámadná, ha egy kalitkába kerülnének.


De akkor mihez lehet kezdeni a szóló törpével?



márc. 24. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen más fajjal nem fér meg. Nimfát lazán kinyírja. Elfogadnak másik párt, vegyél mellé egy hímet.
márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Díszmadaras csoportokban fórumokon érdeklődj h van e vki hasonló esetben és átadná e esetleg.
márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!