Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Strucc kérdés? Csak aki...

Strucc kérdés? Csak aki tényleg ért hozzá?

Figyelt kérdés

Venni akarunk majd struccot, tartás, tenyésztés szempontjából. Most kaptunk egy igen kedvező ajánlatot egy kakasra. Viszont már 10 éves. Az nem túl öreg még?Vagy pont jó?mert a lényeg nekünk, hogy ivarérett legyen, fiatalabb lányokat hoznánk majd hozzá.A kakassal kapnánk egy lányt is, ő is 10 éves, viszont már 2 éve nem tojik, és sajnos eltört a szárnya és nem jól forrt össze, tehát őt le kéne biztos vágni. Az ő húsa nem lenne öreg még 10 évesen?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. nov. 28. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok szakértő, de azt tudom, hogy a struccok lazán elélnek 40 évig is, szóval a 10 éves hím még pont ideális korosztálynak tűnik. A leányzó strucc húsa pedig egy érdekes kérdés, szerintem ahhoz elég öreg hogy ne legyen olyan nagyon finom a húsa, de ha másra meg tényleg nem jó, akkor vágd le, majd kiderül.
2010. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!