Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet hülye kérdés lesz de...

Lehet hülye kérdés lesz de kell a kalitkába élő madaraknak a körmét vágni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon lehajol akkor igen egy picit a hegyét,,de nagyon vigyázni kell nehogy a lágy részbe bele vágj.

Erős köröm csipesszel egy mozdulattal.

2011. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!,ha meg engedi egy kicsit vágás után reszeld meg neki,hogy a tollászkodás közbe nehogy meg sértse magát.
2011. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mégse volt hülye kérdés xD Kösszike a választ mert azért kérdeztem hogy lehet mert ha nagyon nagy lesz a madár körme bele akadhat a kalitkába vagy az ülő botjába s fel akaszthatja magát.Én erre gondolok gondoltam megkérdezem:)
2011. okt. 26. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ülőrudak olyan fűzfaágak vagy nem permetezett gyümölcsfaágak legyenek amiket félig vagy még addig se tud átfogni a lábával. Így kopnak a karmai ezért nem valószínű hogy vágásra szorulnának és a lábának is sokkal jobbak a faágak mint a bolti vackok.

Ha ritkán mégis vágni kéne vigyázz nehogy belevágj a karmaiban lévő erekbe.

És nem csak a karmai hanem a csőre is nő. A csőre koptatására pedig tükör, csengő, műanyagjátékok helyett amik amúgy se alkalmasak játéknak adj neki fajátékokat, fűzfagallyakat.

2011. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszönöm akkor majd váltok faágra :)
2011. okt. 26. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen de csak flexel. Mással ne vágd mer akkor belehal :S
2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!