Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Katalin papagájt szeretnék...

Katalin papagájt szeretnék venni. Lehetnek szobatiszták?

Figyelt kérdés
Fiatal, kézzel nevelt papagájt szeretnék, amivel nagyon sokat foglalkoznék (tudom, hogy mivel jár). Csak azért nem vettem még, mert zavar, hogy mindenhova piszkít. Albérletben lakunk, nem szeretnék például egy új ülőgarnitúrát venni a tulajnak, ha a madarak... Értitek. A barátomnak volt egy szobatársa, akinek hullámosa volt, és megtanította neki, hogy csak egy helyre menjen a kalitkán kívül. Ezért soha nem is volt bezárva a madár, szabadon járt, mint egy macska. A sarokba volt feltéve egy lepedő szerűség, oda röpült elvégezni a dolgát. A katalin papagáj okos madár. Ha meg lehet őket tanítani, akkor a katalint is biztos meg tudnám, csak nem tudom, hogyan Vagy nem is lehet és az valami különleges madár volt?
2010. dec. 15. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámosom volt (vasárnap halt meg, 7 éves volt). Ő is úgymond szobatiszta volt, de nem kellett tanítani rá. Folyamatosan ki volt engedve, még éjszakára sem zártuk be és magától talált magának egy helyet ahova amikor ketrecen kívül volt, odament. Itt szerintem nagy jelentősége volt annak, hogy egy tükör volt azon a részen a falnak támasztva amivel tudott "beszélgetni". Szerintem ilyen módon bármilyen papagájt egy helyre lehet nevelni.
2010. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!