Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A pulyka az milyen állat? Meg...

A pulyka az milyen állat? Meg lehet szelidíteni?

Figyelt kérdés
nagyon megtetszett a pulyka..márcisban venni is fogunk (az én pénzemből) láttam a tv-ben hogy nagyon szelidek voltak
2011. jan. 22. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"....mártsd a lábát majd alkoholba, és egy szem fekete borsot dugj le a torkán. ettől nem lesz beteg...."

Ja. Persze. Csak utánad.

2011. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Nehogy megcsináld amit ez a bolond mond, nehogy ledugj borsot a torkán meg alkoholba mártsd a lábát... ez elmebeteg xDD
2011. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pulykám, nagymamámnak volt annak idején. Pálinkába kell mértani a lábát, én is így tudom, mert ezek a tenyésztett pulykák nagyon gyengék kicsiként. Képes simán elpusztulni egyszerre sok is. Attól erősödik. Amúgy én nem félek tőlük, a múltkor nagyapámnál elállta vagy 4 az ajtót. De csak arrébb kell őket hessegetni.
2011. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tény, hogy tényleg sz.rrá vannak tenyésztve. De gondolod, hogy a genetikáján változtat bármit is, ha pálinkába dugod a lábát?
2011. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden pulyka lesz szelíd. Ők is teljesen más személyiségűek. Van amelyik alapvetően barátságos az emberekkel, vannak akik csak bizonyos emberekkel (szimpátia függő), és vannak akik egyáltalán nem akarnak barátkozni. Úgyhogy ne vedd biztosra, hogy amelyiket kiválasztod, az tuti a "tenyeredből fog enni".
2011. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!