Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom most...

Hullámos papagájom most rakott előszőr tojást, ha kikelnek a picik, kell-e valami más ennivalót adnom nekik mint eddig?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel etetted a szülőket eddig. Magas tápértékű madáreledel, sok finomsággal kiegészítve megfelelő lesz nekik, fognak tudni gondoskodni a kicsikről.:)
2009. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
fényképezd le kérlek a tojásokat, ha van rá lehetőséged, még sosem láttam madártojást (csak a tyúkét). Köszönöm! Sly
2009. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves Sly én lefényképezhetem de te hogyan nézed meg?amúgy olyan mint a tyúk tojás csak nagyon picike kb:2cm és fehér.Első válaszó köszönöm a tanácsot.
2009. febr. 6. 16:48
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanazt adhatod nekik, mint eddig, illetve megtoldhatod gyümölcsökkel (alma, banán, narancs, mandarin), és figyeld a vizüket, mert vszleg gyorsabban fog fogyni, főleg, ha kikelnek a fiókák, úgyhogy legyen mindig friss, és elegendő.

A szakirodalom sok helyen ír főtt tojást, az enyémek soha nem ették (több, mint 8 éve van papagájom).

2009. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kösz a lepontozást, pedig tapasztalatból írtam, amit írtam. Nem tudom, aki lepontozott, miért nem írja le, mi a baja a válaszommal. Nem írtam hülyeséget, ráadásul eddig több, mint 10 csodaszép, tehetséges, ügyes, makkegészséges papagájfióka került ki a kezeim közül, amióta ivarérett lett a pár.
2009. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de én nem pontoztalak le nekem hasznos volt a válaszod.
2009. febr. 8. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem mondtam, hogy te tetted volna, de aki lepontozott, az tuti, hogy nem írt ide semmit.
2009. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdést szeretnék hozzád intézni kedves utolsó válaszoló!Csutka alom van a fészek alján az jó?vagy ne háborgassuk mostmár őket?próbáltuk már forgáccsal is de azt kiszedték ezt szeretik.
2009. febr. 9. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
A legjobb a lágy eleség! ezt adja majd a tojó a fijókának
2009. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!