Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tehetek egy eltévedt...

Mit tehetek egy eltévedt házigalamb érdekében?

Figyelt kérdés
Már több mint 3 órája az erkélyünkön gubbaszt egy házi galamb (fehér-barna) olyan, mintha nem tudna repülni, csak verdes a párkány és a korlát között. Meg is van gyűrűzve, egyik lábán piros, másikon sárga, és számok vannak rajta. Tehetek érte valamit? Vizet tettem ki neki, de félek megfagy éjjel. Megfogni nem engedi magát.
2011. febr. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A lábán lévő gyűrűn lóg egy üzenet. Vedd le, olvasd el és engedd végre útjára, hadd jöjjön haza!!
2011. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vicces... Nem tudom megfogni, és nincs üzenet. Csak sajnálom szegényt, betegnek tűnik.
2011. febr. 22. 20:32
 3/8 anonim válasza:
Ha tényleg nem tud elrepülni, akkor meg lehet fogni. óvatosan egy nagy kabáttal vagy valamivel takard le, és próbáld úgy megfogni, hogy ne tudjon verdesni a szárnyával. Vidd állatorvoshoz másnap, addig egy nagyobb dobozban megmarad. Aztán sok sikert hogy hazataláljon :)
2011. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
huhh, megpróbáltam elkapni, ahogy írtad, de lerepült a harmadikról. Sötét van, nem láttam, hogy miként ért földet, de zuhanás gyanús volt. Remélem, megmarad :-(
2011. febr. 22. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nézz körül, hogy a környékbeli macskák nem-e nyalják már a szájukat..
2011. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gfero ***** válasza:
100%
ha le tudtad volna olvasni a gyűrűszámot itt kiderült volna hogy kié [link] szerintem egy 2010-es hím postagalamb volt mert a 2010-es posták vörös gyűrűt hordanak.mi lett vele megtaláltad?
2011. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Annak már én sem adok sok esélyt...:(
2011. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem elrepült, mert még csak egy tollat sem találtam. Tegnap beszéltem valakivel,aki ért a galambokhoz, azt mondta, hogy valószínűleg csak pihent egyet, mert fáradt volt. Sajnáltam szegényt, és nagyon nagy élmény volt, nem láttam még ilyen közelről házi galambot. (városi leány vagyok) Szép kis madár.
2011. febr. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!