Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagájt vegyek?

Milyen papagájt vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyat amit meg lehet tanítani beszélni, és még sem olyan drága.

Én nagy sándorra vagy törpe papagájra gondoltam, de nem tudom hogy lehet-e őket tanítani beszélni. kérlek segítsetek!


2011. febr. 26. 21:44
 1/9 anonim válasza:
nagysándor
2011. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az nem biztos,hogy fog beszélni,még ha azt is mondják,hogy néhány egyed beszél abból a fajtából.Jó sok munka az,hogy megtudd majd őt tanitani.
2011. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nimfát vegyél kezdésnek szerintem. Azonban ha csak ebben a kettőben gondolkozol akkor nagysándor. (törpe nem beszél) Járj utánna a tartásának mielőtt veszel.
2011. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a nimfát ajánlom,vagy a hullámost,de csak fiút.A nimfa nagyon jó első papagájnak,hullámost viszont csak akkor vegyél,ha nem zavar az állandó csiripelés :D Elképesztő,hogy mennyi tud egy ilyen pici madár dumálni :) (tapasztalatból mondom)
2011. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, válaszokat :)
2011. febr. 27. 08:32
 6/9 anonim válasza:
Én hullámossal kezdtem, tényleg sokat csacsog, nimfát pedig már hallottam "beszélni", de az meg ugye nagyobb.
2011. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért a nagysanyi nem olyan olcsó és nem is ajánlom első madárnak.

A törpe tényleg nem beszélős.

A hullámos aranyos, de eddigi pályafutásom során nem sok olyan egyedet láttam, amelyik a nevén kívül bármit tudott volna mondani.

A nimfa jó választás, még első madárnak is,és könnyen beszédre tanítható.

2011. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hullámos papagájt is meg lehet tanitani beszélni, nekem van egy párom. És a hím az már tud beszélni, de a tojó is már kezdi meg tanulni. :)
2011. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hullámost. Nekem az előző hullámosom tudott beszélni. Rengeteg szavat, mondatot ismert. Ráadásul igazi családtag volt, puszit adott, kézre repült stb... Hihetetlenül kedves kis állat volt.
2011. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!