Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nemespapagáj tartásáról...

Nemespapagáj tartásáról lennének kérdések?

Figyelt kérdés

Egy hím nemespapagájt készülök venni. Kérem hogy aki tudja az írja le a tartását,etetését,kalitkába mit kell tenni(pl.milyen játékok,csőrkoptató..stb),ilyesmiket,vagy linkeljen oldalt ahol ez részletesen le van írva.Kérlek ne írjátok hogy pár kéne.

Várom a válaszokat!

Előre is köszönöm

Üdv


2011. márc. 5. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt ne kérdezz ilyet szerintem mert sokan csak hullámost tartanak és csak azt írják amit az interneten leírásokban olvastak a nemesről de az nem biztos hogy igaz is. Várd meg amíg ma vagy holnap válaszolnak neked a fórumon mert ott tényleg értenek hozzá, és tartanak is.
2011. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,de a netán ide kerülne egy nemespapagájtartó akkor kérem írja le ide.
2011. márc. 5. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos nincs, de fáj a fogam egy tojóra. :)

A legjobb, ha a tenyésztőt faggatod ilyenekről, mert ők többet tartanak, nem csak egyet-egyet, így általánosságban tud beszélni a természetükről is, nem csak arról az egyedről, ami náluk van.


www.idre.hu


Én ide szoktam írogatni, van nemes papagájos fórum is, vannak páran akiknek van, sőt egyik tagnak azt hiszem négy is van belőle. Tőlük első kézből kaphatsz információkat és tanácsokat erről a gyönyörű papeszról.

2011. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!