Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Furcsán puha és nyálkás...

Furcsán puha és nyálkás tojást tojt a nimfám, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hete vettem a kereskedésben egy hím nimfát. Azt mondták még nagyon fiatal, így nem lehet pontosan megállapítani a nemét. Erre most valami puha, nyálkás tojásszerűséget tojt, elég picike dolog, olyan 2 centis. Az egy dolog, hogy fiú helyett lányt kaptam, de nem túl fiatal még ahhoz, hogy tojást tojjon???
2011. márc. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha héj nélküli tojást tojt, akkor sürgősen kezdj el neki kalciumot adagolni! Ha nem kap belőle eleget, akkor lágyhéjú tojás tud csak termelődni, ami tojásvisszamaradást okoz, abban pedig meg is halhat a madár.


Nem tudom, hogy mennyire fiatal a madarad, nem írtad a korát.


És még mindig lehet, hogy nem tojás. De akkor nincs ötletem.

2011. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt javaslom mint az előttem válaszoló.
2011. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos a korát pontosan én sem tudom, de való igaz, hogy a párja, aki szintén egy lány, jóval nagyobb nála. 2 hete vettem, de csak annyit mondtak, hogy még fiatal. Ezért nem értem hogy lehetséges, hogy tojást tojjon. Szépia van benn neki, de akkor veszek tápláléki kiegészítőt is. Tudnátok esetleg javasolni valamit?

2011. márc. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!