Kezdőoldal » Állatok » Madarak » (Hullámos papagáj) - Jelent...

(Hullámos papagáj) - Jelent az valamit, ha a csőrét időnként csattogtatja? Alig mozgatja, de kis csattogó hangokat hallok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 18:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Reszelés közben a felső csőrkáváját jobbra-balra mozgatja az alsón.
2011. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Beus35 ***** válasza:

Nézd!

Én az első nap kiengedtem!

Minden rés be van tömve,nehogy a szekrény mögé essen!

Visszatalált a helyére.Mindennap ,amikor itthon vagyunk, ki vannak engedve!

Van egy idősebb és egy fiatal papagájom!Egymástól szépen tanulnak!

2011. ápr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor ma kiengedem. A reszelést megfigyelem majd, ha csinálja.
2011. ápr. 10. 12:08
 14/19 Beus35 ***** válasza:

Hogy sikerült az első repülés???

Minden oké???!!!

2011. ápr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Egész jól ment, azt leszámítva, hogy elég sokat ürített mindenfele. :) Mikor kirepült, a karnisra szállt, szinte végig ott volt, néha repült pár kört. A vége felé megpróbált máshova is leszállni/megkapszkodni, nem túl sok sikerrel. Pár óra múlva be is ment a kalitkába enni. :) Ma vettem neki fürtös kölest, eléggé megilyedt, mikor bekerült a kalitkába, csak pár óra múlva merészkedett mellé, de nem láttam, hogy evett volna még. Viszont ma elég korán, már most álmosnak tűnik, miért lehet ez? :O

Valaki tud valami módszert, hogy tudom rávenni, hogy a kezemre álljon? :) Már egész barátságos, nem szokott megilyedni, mint régebben és egész jól tűri, ha megsimogatom.

2011. ápr. 11. 18:49
 16/19 A kérdező kommentje:
Kimaradt: A "reszelésnél" nem jobbra-balra mozgatja, hanem inkább fel-le, leginkább este felé.
2011. ápr. 11. 18:50
 17/19 Beus35 ***** válasza:

Örülök,hogy jól sikerült a reptetés.Mindennap engedd ki,oké??

Láthatod,hogy tetszik neki!!

Amúgy az én papagájom este ropogtat,gondolom a csőrében a magocskát,ül a fán és ropogtat:-)))

2011. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogok. :) Köszi!
2011. ápr. 12. 15:46
 19/19 Beus35 ***** válasza:
Sok sikert és örömöt!
2011. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!