Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen játékokat rakhatok a...

Baby-Doll. kérdése:

Milyen játékokat rakhatok a hullámos papagájaim kalitkájába? (párban vannak)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hello, ismimnek is van, nekik van bent hinta azt nagyon szeretik tükrös csilingelős lógó bigyó azt is szokták lökdösni, meg létra :-) Ő berakott vmiért pingpong labdákat is de azzal nem foglalkoznak XD ... Lehet kapni még ilyen kis müanyag papagáj bigyót hogy ne érezze magát egyedül de igy párban az sztem nem kell.
2011. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tükröt,csengőt,műpapagáj soha. Ezek nem játékok hanem a kereskedők trükkje hogy még több vackot tudjanak rádsózni. Többet ártanak vele a madárnak mintsem azt gondolnád. Tükör és egyéb fém "játékok", csengő, stb nem lehet bent egy papagájnál mert csak agresszív lesz vagy elpusztul tőle( tükörkép etetése, stb.). A csengő például a hallásukat károsítja a tükör úgymond "mentális" problémákat fog okozni. A csengő másik kevésbé ismert "baja" hogy a legtöbb esetben olyan fémből készült amitől a madár amikor nyalogatja (vagy esetleg lenyeli!) nehézfém mérgezést kap.

Inkább hintát,létrát és natúr fából készül játékokat vegyél/rendelj nekik.

[link]

[link]

Én rendelés után mindig leszedem/letöröm a játékokról a csengőt.

2011. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig én azt hittem jók amik bent vannak azoknál :-( egyébként nem tudom mennyire általános de azok nem nagyon foglalkoznak a játékokkal így hogy ketten vannak ... műpapagájt tényleg úgy sózták rájuk :-) azt mondták jó mert nem érzi magát egyedül (amig nem volt párja)
2011. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)) Igen,azt énis hallottam,hogy csengőt tükröt és műpapagájt ne rakjak.:))
2011. ápr. 14. 07:07
 5/9 anonim válasza:
rakjál be kristálygömböt... hátha megtanul valamelyik jósolni :P
2011. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kedwes utolsó wálaszoló!!!

nem hiszem h megfognak tanulni jósolni, de ha wan neked,próbáld ki.:)) ;) :D

2011. ápr. 18. 14:12
 7/9 anonim válasza:
nekem nincs, ezért írtam, h próbáld ki, a papagályok elég okos madarak
2011. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de ne a jósláshoz..:DD
2011. ápr. 19. 13:02
 9/9 anonim válasza:
Az enyémeknek van hintájuk, csengőjük, tükrük (mindhármat nagyon szeretik) és egy ezüst színű műanyag labdájuk, az a kedvenc játékuk, azt tologatják, ha kint vannak.
2012. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!