Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért hullik nagyon a papagája...

Miért hullik nagyon a papagájaim tolla?

Figyelt kérdés
Kis Sándor papagájok. Minden másnap takarítom a kailitkájukat, nagy kalitka, kaját is rendszeresen kapnak, aminek nagy része köles és napraforgó, kapnak almát is, mert más gyümölcsöt nem esznek.
2011. júl. 27. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mennyi idősek?
2011. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1,5 évesek... ha nem hazudott a bácsi, amikor vettem
2011. júl. 27. 10:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Mióta vannak nálad?
2011. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
fél éve
2011. júl. 27. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Kapnak tojássárgáját , lágyeleséget? Ki szoktad engedni időnként? Szoktak fürdeni?

Nekem kékhomlokú amazonom van, neki is hullott, de egyes fajoknál természetes, hogy időnként jobban hullik. Az enyém is az almát szerette, amíg nem kóstoltattam neki mást.

Próbáld meg a hemavitGold feder kiegészítő vitamint.

2011. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem esznek meg más semmit, próbáltam adni nekik, tojássárgáját is...ott hagyták. Szerintem, nem szokatta hozzá az előző gazdijuk. Fürdetni nem szoktam őket, van edényben benn vizük, abban tudnak fürödni is, azt mondta egy bácsi, h az elég nekik. Kiengedni nem szoktam, m vadak, sosem fognám meg őket...:D Ám, nagy a kalitka,repkedni is tudnak benne. Vajdasági vagyok, itt nincs olyan eledel.:S
2011. júl. 27. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos van állatpatika vagy kisállat bolt a környéken?

Valószínű, hogy a madárkáid vitamin hiányosak:(

2011. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, látom, h azt irtad, h szoktak-e fürdeni.:D Igen. Ám, olyat is hallottam, h permetezni kellene időnként őket vizzel, de mondták, h elég, ha fürdenek maguk.
2011. júl. 27. 11:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges, m a kajájuk piacról van, abban meg nem hiszem, h vannak vitaminok. Na, majd veszek valamit üzletben. Köszi!:) Remélem, h ez a gond.
2011. júl. 27. 11:44
 10/13 A kérdező kommentje:
És mi a jele annak, ha tetvesek?
2011. júl. 27. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!