Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj szokott pisilni?

Hullámos papagáj szokott pisilni?

Figyelt kérdés
Anyám szerint nem szokott csak a f*s-a olyan híg, mert abban kijön minden, szerintem meg igenis szokott. Ez főleg kalitka takarításkor észrevehető. :p
2011. ápr. 24. 13:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%
Általában csak kakilnak és ilyenkor kerek,zöld és szilárd az ürüléke egy egészséges hullámosnak(keveset isznak ezért nem pisilnek minden ürítésnél). Tehát ha mindig hígabb az ürüléke az nem jó jel.
2011. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
köszi ezt a választ is...igen mostanában elég hígakat kakál én sokszor aztis hittem hogy pisil...szerinted akkor vigyük állatorvoshoz??
2011. ápr. 24. 19:44
 13/27 A kérdező kommentje:
am nekünk még nincs bandánk, majd jövőre gimiben csinálunk egyet, vagy Húsband néven vagy Panda Banda, vagy valami egyéb hülyeséggel..azt az előbb úgy értettem h a haverjaimmal vagyunk elképesztően idióták...:))
2011. ápr. 24. 19:45
 14/27 Beus35 ***** válasza:
A kakijukban a fehér a pisi,vagy is a húgysav!!
2011. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A folyékonyabb ürülék általában betegségre utal. De ha sok gyümölcsöt,zöldséget eszik attól is lehet.

Nincs hasmenése? Jó lenne ha elvinnéd orvoshoz vagy legalább felhívnál egyet mert komoly baja is lehet.

2011. ápr. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
A Panda Banda óriási lenne... :D Tök jók ezek a vicci zenekarnevek. Apám sírva nevetett, mikor megkérdeztem tőle, nincs-e kedve a hétvégén egy Kloáka koncerthez. :D
2011. ápr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Beus35 ***** válasza:

Ha nem akarod elvinni az orvos,és hasmenése van,akkor pár napi ne adjál neki zöldet..

mákot tegyél a magukba...

de vidd el,hidd el,tapasztalat miatt mondom,nehogy késő legyen!

Ugyanis ha beteg lesz a papagáj,nem mindig gyógyul meg sajnos!

2011. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
hát köszi :) szombati viszem majd reggel....:) kössz a tanácsokat :D
2011. ápr. 27. 22:53
 19/27 Beus35 ***** válasza:
Hogy van a papagáj???
2011. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hát holnap délelőtt viszem dokihoz, az majd megmondja, bár most elég depis...:((
2011. ápr. 29. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!