Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj szokott pisilni?

Hullámos papagáj szokott pisilni?

Figyelt kérdés
Anyám szerint nem szokott csak a f*s-a olyan híg, mert abban kijön minden, szerintem meg igenis szokott. Ez főleg kalitka takarításkor észrevehető. :p
2011. ápr. 24. 13:45
1 2 3
 21/27 Beus35 ***** válasza:
Mit mondott a doki??
2011. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Mindegy mit mondott leis szarom, mer ma reggel meghalt!!!!! :''( R.I.P. :'''(
2011. máj. 1. 13:54
 23/27 Beus35 ***** válasza:
sajnálom!
2011. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%
sajnálom! szerin tem vegyél egy másikat egy fiut meg egy lányt és akkor lwgalább talán lesz kismadár is leis adhatodvalamelyik kereskedésbe ha akarod abbol vagy pénz kapatsz vagy a madaraknak vehecc bármely felszerelést
2011. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
igen valószínűleg az lesz...:) hát köszi nektek mindent..:))
2011. jún. 15. 10:47
 26/27 anonim ***** válasza:
31%

Az én véleményem:

Ha láttátok hogy hígat ürít de még annyit se tudtatok hogy a híg ürülék betegségre utal ezért hagytátok szegényt addig szenvedni amíg meg nem halt inkább ne vegyetek újakat. Nem értem az emberek miért vesznek állatokat anélkül hogy utána néznének. Én amikor az 1. hullámosomat vettem már mindent tudtam a tartásáról még olyat is amit akkor még feleslegesnek gondoltam(hímnek vettem de 3 év után kiderült hogy tojó és amit anno felesleges tudásnak gondoltam egyből hasznossá vált pl. mi a teendő ha tojni kezd). Tehát mielőtt újakat vennétek(de inkább ne vegyetek) alaposan olvass át minden fórumot és megbízható oldalt mert attól hogy kicsik még ugyanúgy érző lények és ti vagytok értük a felelősek ami nem azt jelenti hogy naponta adtok nekik vizet,magokat és jó esetben hetente kitakarítjátok. Ja és ha lesznek fiókák de nem valószínű ne állatkereskedésbe add őket hanem tenyésztőknek mert a kereskedésbe csak szenvedni fognak.

2011. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nem vettem hanem kaptam..:( sztem leírtam előrébbh miért meg honnan.. de nyár végén valószínűleg pedig veszünk egy újat, de ő új lesz és nagyon fogok rá vigyázni..^^ kicsit hülyén hangzik ezt így mondani, de ezekszerint Bogyóó volt a tanuló példa..:$:(
2011. jún. 16. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!