Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy verébfiókát a...

Találtam egy verébfiókát a padláson, már tollas meg csapkod, de repülni nem tud. Mit tegyek, hogy kinyissa a száját, vagy legalább a véletlenül félig bekapott kukacokat ne elhajítsa, hanem lenyelje?

Figyelt kérdés
Hangosan követeli a kaját, ha nem vagyok ott, de tőlem nem hajlandó elfogadni semmiféle eleséget.
2011. ápr. 30. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a veréb nem kukacot eszik. El fog pusztulni szegény, készülj fel rá.
2011. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, fiókaként rovarokat eszik legfőképp. Utánaolvastam mindennek, tudom mit eszik, csak azt nem, hogy hogyan.
2011. ápr. 30. 08:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol találtad. Az anyja rátalál és tovább fogja etetni. Hagyd békén.
2011. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer egy kis galambot találtunk, az sem akart enni először, de erővel kifeszítettük a csőrét, és így kénytelen volt lenyelni a falatot. Meg is erősödött kb. 1 hét alatt :)
2011. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A padláson találtam, oda nem megy be az anyja érte, csak véletlenül keverednek oda madarak. Egy egész napon át csipogott nekem odafent, addig vártam, hátha érte mennek, csak utána hoztam le.
2011. ápr. 30. 08:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez olyan pici, hogy nem tudom szétfeszíteni a csőrét :/ Félek, hogy összetöröm valamijét. Lehet, hogy csak én vagyok béna, de nem megy :(
2011. ápr. 30. 08:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Sztornó, megoldódott, felhívtam az állatkertet tanácsért, és közölték, hogy vigyem be. Ők mégiscsak jobban értenek hozzá :) Nem gondoltam volna, hogy egy verébbel is hajlandóak foglalkozni, kellemesen meglepett a dolog. Úgyhogy költözik a kis csuri az élet-halál házba felnevelődni :)
2011. ápr. 30. 09:17
 8/8 anonim ***** válasza:

De jó! Örülök:))

(És nagyon rendes vagy, bár mindenki ilyen lenne, mint Te!!)

2011. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!