Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy nagyon pici,...

Találtam egy nagyon pici, pelyhes verébfiókát. Mi a teendőm vele, hogy megmaradjon?

Figyelt kérdés
Kb negyed órával ezelőtt a kutyám talált a földön egy pici verébfiókát, nem bántotta a kutyus, a madárka egészségesnek látszik, de még nagyon pici, néhol szinte csupasz. Próbáltunk adni neki egy kis nyers kukoricát pici darabokban, párat meg is evett. Betettük egy dobozba, újságpapírt raktunk alá, vizet is csepegtettem a szájába. Beraktam az íróasztallámpám alá a dobozt, hogy a lámpa felmelegíti. Mit adjak neki enni, mennyit, hogyan és milyen időközönként? Mit tehetek még érte? Az állatorvos délután nyit, majd oda elviszem, de addig is szeretném megtudni ezeket a dolgokat.
2009. aug. 7. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet kapni állatkereskedésekben madárfiókáknak "baba kaját". por állagú és vízzel kell összekeverni, egy fecskendő segítségével etesd ameddig nem tollasodik ki és nem tudod szabadon ereszteni. addig kell etetni ameddig a begye szépen meg nem telik, amint kiürül a begye újra etesd meg és így tovább. később kis kanál segítségével is etetheted (akkor már nem kell a fecskendő)
2009. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Most ez komoly?

Én is tudok adni verebet,ha kérsz!

2 zsáknyi fióka elég lesz? :)

Ajándékba adok hozzájuk tetvet,himlőt,stb.

2009. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!