Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a véleményetek a jákó...

Mi a véleményetek a jákó papagájról?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet tanítani beszélni

mennyire zajos

azt hallottam h télen is kint lehet hagyni, igaz?

tartása

Saját tapasztalatok? :D


2011. máj. 9. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A legjobb hangutánzó képességű madár, és tapasztalatból mondom, hogy nem csak vaktába löki a dumát, hanem tényleg összekapcsolja a dolgokat.

Igen, elég erőteljes hangzása van, de nem olyan cserfes, mint a kisebb papagájok.

Nem szabad télen kint tartani, mert megfázik és annyi szegénynek!

2011. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legjobb hangutánzó papagáj (persze jákóban is vannak kivételek). Minden madár zajos. Persze, hogy kint lehet hagyni ha azt akarod, hogy leforduljon az ágról. Ha egyedül tartod sokat foglalkozz vele, de jobb lenne párban tartani. Tartása: általában egyenes, de néha elég görnyett tud lenni. Ha magaviseletileg gondolod akkor több tartása van, mint jónéhány embernek. Ez :D azt jelenti, hogy vicces saját tapasztalatot akarsz? Nincs... Nem vicces mondjuk lenne, de az meg nem érdekel úgyse...
2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ismerősömnek azt mondta a doki hogy kint lehet télen, és kint hagyták a -20C-ben Ez szerintem se bírják ki de a doki mondta.. :D
2011. máj. 9. 19:39
 4/13 anonim ***** válasza:
lehet nem nőgyógyásszal kellett volna beszélni... XD
2011. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A télen kint tartáshoz jegyezném meg, hogy Deák Jánosnál (tenyésztő, méghozzá nem kezdő, finoman szólva) vígan laknak kint, ararákkal, mindenféle trópusi tollassal egyetemben. Van odújuk - vagy helyük, ahova visszahúzódhatnak, de nem fűtött.

És gyönyörűek, szépek, egészségesek.

Nekem nem kell ennél több - hiszem, mert láttam.

2011. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet kint tartani de be kell fóliázni a röpdét.
2011. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mi van? xD

(utolsó válaszoló)

2011. máj. 11. 19:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Én értem, mire gondol, bár megjegyzem, baromság - olyasmire, mint amilyen mezőgazdasági fóliákat lehet kapni (fóliasátorhoz pl.)- azzal körbeburkolni a röpdét (ami nyilván nem egy 60x90-es kalitka).

Tök felesleges.....

2011. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ok
2011. máj. 11. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:

A röpdéhez tartoznia kell egy védőháznak is hogy be tudjon húzódni. Emellett be kell fóliázni is az egész röpdét mert a fólia bent tartja a meleget. De miért akarnál 1 jákót kint tartani és ezzel veszélyeztetni az egészségét amikor elfér a lakásban is?

[link]

[link]

2011. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!