Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek, találtam egy madarat?

Mit tegyek, találtam egy madarat?

Figyelt kérdés
Találtam egy állítólag kismadarat aminek már voltak sötét tollai csak farktolla nem volt. egyáltalán semmi. ott ugrált a földön. ilyen lehetséges...
2011. máj. 16. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

hívd fel az állatorvost vagy a madárkórházad vagy az állatkertet stb és kérdezz meg valakit mit csinálj vele


nincs fészek a közelben vamelyik fán?

2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Az pl. énekes rigók most pont abban a korban vannak, amikor kijönnek a fészekből, mert nem férnek el. Ilyenkor a földön vannak, az anyja keresi meg őket, úgy eteti!

[link]

2011. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szabad kézzel semmiképpen ne nyúlj hozzá, mert különben a szülei elutasítják, ha meeg is találják!!!!
2011. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

elsőnek: nem láttam fészket de a szomszédhoz is áttud menni és lehet,hogy ott van a fészek de én nem látok át.

második: de akkor az rendben van, hogy nincs farktolla?

2011. máj. 16. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Macskád nincs?
2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
harmadik: jolvan. de amm a kutyám talált rá szóval remélem ha ő hozzáért az nembaj
2011. máj. 16. 20:48
 7/9 A kérdező kommentje:
negyedik: amm kutyám van de van a közelben macskatartó
2011. máj. 16. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a képet. Azoknak sincs farktolluk. Amúgy a mi kertünkben is van egy fészek, ők még benn vannak, nagyon aranyosak :)
2011. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jólvan :) amúgy a képeken tök ugyan az a madár van amit én láttam szóval hagyom és a kutyámmal nem megyünk arra játszani.
2011. máj. 16. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!