Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A feketerigó tud fészket...

A feketerigó tud fészket javítani?

Figyelt kérdés
Kertes házunk van, és van két cseresznyefánk.Szombat délután szedegettem le a cseresznyéket, amikor észrevettem, hogy a fán van egy fészek.Anyukám azt mondta, hogy ez egy feketerigó.Levettük a fáról, hogy ne zavarjam őket a cseresznyeszedésben (másképp nem tudtam volna leszedni a cseresznyét.Amikor végeztem visszaraktuk a fészket.Később a fiókák ki voltak esve.Szeretném ha minnél előbb válaszolni valaki erre:A feketerigó tud fészket javítani?
2011. jún. 4. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kellett volna levenni olyan nagy baj lett volna ha nem onnan szeditek a cseresznyét?
2011. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég fiókástul leszetted ne csodálkozz h kidobálta őket (más volt a szaga)
2011. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon nem kellett volna leszedned a fészket!


Nem értem az embereket, miért nem tudják rajtahagyni a cseresznyéket a fészek körül???? Két marék cseresznyéért lehet el fog pusztulni a fiókák!!!! Megérte????

2011. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
Egy marék cseresznyéért levetted a fészked? RIGÓGYILKOS!!!
2011. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is mondtam, amikor megláttam a fészket, hogy nem mászok fel a fára.(Hozzáteszem nem is egy marék volt.)
2011. jún. 4. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy, már bocs. Levenni egy fészket??? Ilyen hülyeséget sose hallottam... Mit szólnál, ha egy óriás egy fél órára kivenné a házadat a földből aztán visszatenné? Nyilván minden a legnagyobb rendben lenne?


HOGY JUTOTT ESZEDBE FIÓKÁSTUL LEVENNI EGY FÉSZKET???

2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Swenki ***** válasza:
Vissza térve az alap kérdéshez, tud fészket javítani. És mivel még nyár elején vagyunk, biztosan fog is ujjat költeni. Saját hibáiból tanul az ember, te csak jót akartál, de már tudod jövőre, hogy nem szabad le venni:)
2011. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!