Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehetne javítani a...

Hogyan lehetne javítani a hullámos papagájom látásán? Vagy már nem lehet? (lent)

Figyelt kérdés
Azt vettük észre, hogy nem lát semmit, nem látja ha elé rakjuk a kezünket, ha hozzáérünk megijed mert nem számitott rá. Viszont ha úgy nyúlunk fölé, hogy beárnyékoljuk, akkor azt észleli, mert igy behuzza magát(nem jut eszembe jobb szó). Egyszer úgy volt, hogy behoztam a másik papagáj elől, itt kialudta magát, aztán mikor kivittem és ugye felébredt, akkor látott mindent, kimászott a kalitkából, repült, de később leesett és most megint nem lát. Szerintetek lehet még a látásán javítani?
2011. jan. 8. 15:11
 1/6 Platypus ***** válasza:
Ez attól függ, miért rossz a látása. Állatorvostól kell véleményt kérni. Egyes problémákon az A vitamin sokat segít. Arra kell figyelni, hogy az A vitamin csak akkor tud hasznosulni, ha olajok és fehérjék is vannak megfelelő mennyiségben (és minőségben) az étrendjében.
2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mikor az előző papagájom vakult meg(különös, nála is ez volt a probléma, aztán meghalt...:( de most nem ez a lényeg.) akkor őt is elvittük az állatorvoshoz, és azt mondta, hogy ő erre nem tud semmit se mondani (arra hogy megvakult) hanem vigyük fel pestre ilyen szemészeti részre, és hogy ott majd megmondják az okát, meg hogy mit tudnak vele csinálni, stb...szoval lehet ugyanezt mondaná, ha ezt a papagájt is elvinnénk.
2011. jan. 8. 19:56
 3/6 Beus35 ***** válasza:

Szerintem is vidd el állatorvoshoz!

Minél hamarabb,hátha tudnak segíteni!

2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj szegény kicsi madár. Mindenképp vidd el max ha megint nem tud mit mondani, vidd el egy másikhoz, hátha. Vagy keress meg egy tenyésztőt, esetleg egy kisállat kereskedelem eladóját/vezetőjét ahol vannak papagájok is, hátha ők tudnak valamit mondani, hisz ők már évek óta foglalkoznak velük.
2011. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy új kérdést, mert szerintünk lehetséges hogy egy nagyobb papagájtól kerültek ilyen állapotba. (volt egy fiú madaram, ő megvakult és meghalt.) De mindenesetre még a héten elvisszük állatorvoshoz, bár az előző papagájomra is azt mondták hogy vigyük fel pestre, nemtudnak mit csinálni.
2011. jan. 9. 21:39
 6/6 Beus35 ***** válasza:
Én gondolok rád,remélem segítenek!!!!
2011. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!