Kezdőoldal » Állatok » Madarak » (undorito) 2 szarka az utobbi...

Huron kérdése:

(undorito) 2 szarka az utobbi napokban ordenare modon, megallas nelkul kerreg, karattyol csipog vagy mi napi 20 orat. A szomszedos 2-3 nagyobb facsoportnal. Mit lehet tenni ellenuk?

Figyelt kérdés
Otlet?
2011. jún. 8. 21:02
1 2
 1/11 sumergo válasza:
"fuldugo"
2011. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod a telet.
2011. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hat koszi, jo valaszok!

Mivel tudnam kiktatni ezeket?

2011. jún. 8. 21:40
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk kakukkok nyomják váltott műszakban éjjel-nappal.Ezt gondolom egy nem bírná ki.

Nem zavarnak.Ha természetközelben akarsz lakni,ez vele jár.

Költözz be Pest belvárosába,két napon belül visszasírod a madarakat,az biztos.

Mikor még Mocsokvárosban laktam én is,a házunk egész nap zengett az udvarra kicsapott 2-3 éves kölkek ordításától,sikítozásától.Nyáron nem volt olyan nap,hogy pihenni tudtunk volna.

2011. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!


Nálunk kakukk és nádirigó van, a rigótól már herótom van Reggel 5-től este 10-ig nyomja. Nem lehet semmit tenni ellene sajnos.

Amúgy MME tag vagyok, szeretem a madarakat, de azért ez már túlzás... :))

2011. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez Budapest, es rosszabb, mint a gyerek, vagy kamasz ricsaj. Mert mig egy gyerkoc sajna 1 oran at bombol, addig ezek a szarkacskak (duvad raadasul) megsallas nelkul, kergetve egymast reggel 8tol, este 9ig iszonyat eroteljesen, es hangosan kerregnek (ez nem is nevezheto madarcsicsergesnek) Teccen erteni? Egyfolytaban. Rosszabb, mint egy tunningolt auto orakon at.


Fuldugo? Nem csak ejszaka, este, alvasidoben. Az ember kommunikal, vendegeket fogad, ertekezik, tvzik, eli az eletet, ergo ez kizarva.


Le kene loni

2011. jún. 9. 08:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem buzdítalak arra, hogy lődd le őket, de ha tényleg ennyire zavarnak, megteheted, mert nem védettek. Bár ha mindenki lelődözi azt a szarkát, ami idegesíti, akkor hamarosan azok lesznek.
2011. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sumergo válasza:
100%
Fogalmam sincs, miért zavar benneteket ennyire a madár! Minket fák vesznek körül, mindenhonnan madárdal jön, olyan mint egy egész madárzenekar, de nagyon szeretem! Nyitott ablaknál alszom, nappal is nyitva vannak az ablakok, de cseppet sem zavar. Sőt, szeretem.
2011. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A reggel 9-től este 9-ig a zárt,50 négyzetméteren vonyító,sikító undorító kölkeknél nincs idegesítőbb.

És minden áldott nap ezt csinálták.

2011. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

sumer..

Syép csicsergés az más, BÁR néha abból is megárt a sok, ha az ember fáradt.

Nem kívánok neked az ablakod alá, napi 20 órában hangosan bömbölő riszató autót, mert nekünk ez ilyen muzsika sajnos.

Tudod, ami monotón, és erőteljes (órakon át) bömbölő gyerek, riasztós autó, vagy a szarka, véget nem érő bűbájos, erős kerregése, bizony fárasztó, és idegsítő.

Szép napot.

A kedves szarkátok meg olyan kedves állatocska, hogy más madarak fészkét használja, megölve a tojásokat, kismadarakat, dúvad. És undorító a hangja, vagy milye. ISMÉTLEM napi 20 órán át,

2011. jún. 9. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!