Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kacagó gerle szaporodásával...

Kacagó gerle szaporodásával kapcsolatban mit tegyek?

Figyelt kérdés

na szóval van 3 pár kacagó gerlém.Igazából korukat nem tudom,biztos vagyok benne ,hogy vannak testvérek közöttük.Az a bajom hogy jobbam toják a tojást mint a tyúkok(nem ! nem adok nekik tojató tápot:) )DE azokról lerepülnek 1 vagy 2 hét mulva ,sőt sokszor akkor amikor pár nap kellenne a kikeléshez. (láttam a tojásokban kihült fiókokat) ,papagájokkal vannak együtt.

na szóval szedjem őket külön pároztassam őket egymással össze kavarva és kapjanak új saját közös helyet ,miután kialakultak az új párok? Szeretném ha szaporodnának. Esetleg újj takatmány féléket adjak nekik. Mit javasoltok. Komoly válaszokat kérnék.


2011. jún. 15. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Rakd külön őket, hogy nyugottan tudjanak fészkelni hátha az segít.
2011. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!