Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Adtok nekem néhány információt...

Adtok nekem néhány információt vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Afrikai Szürke papagájt.

1:Honnan a legjobb venni melyik tenyésztőtől??(linkeket is küldhettek úgy egyszerűbb)

2:körülbelül mennyibe kerülnek??

3:Melyek a legfontosabb felszerelések amiket bekell szerezni hozzájuk??:))

4:Ha van ilyen fajta papagájod akkor írj róla kérlek néhány sort hogy milyen szavakat tud,mit szokott csinálni.(jót,rosszat)

5:Hogy lehet a legegyszerűbben megtanítani őket beszélni?(nem ki akarom húzni magam a vele való rengeteg foglalkozás,beszélgetés alól,hanem kiváncsi vagyok hogy ti hogy tanítottátok meg ezekre??)

Legfőképp fiókát szeretnék vagy fiatalt hogy magamhoz tudjam szoktatni.:)


2011. aug. 16. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

120-200ezer-ig vannak. de 150 az átlagos áruk.


Olyan tenyésztőtől vásárolj, akinél a madarak JÓ körülmények közül valók. Nézd meg a szüleiket, a röpdéket, a tisztaságot, hogy a röpde hogy van berendezve, elég ingergazdag-e a környezet, elég változatos-e a kajájuk, ilyen tenyésztőt támogass, ne olyat aki csak szaporít, hanem aki szereti is a madarait.


óriási kalitka, inkább röpde, min 3m hosszú, 1m széles, 2m magas, sok játék, jó minőségű magkeverék, sok zöldség, gyümölcs, kalcium kiegészítő, +vitamin


maguktól megtanulnak szavakat, amiket gyakran használsz, és használják is


önálló madarat vegyél, amit már nem kell etetni. párban tartsd.


aki helyesen tartja, az jót fog róluk mondani, aki rosszul, az rosszat.


[link] itt olvashatsz róluk valamennyit

2011. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:) megnézem.

amúgy ha párban tartom akkoris megfog tanulni beszélni?? mert hallottam már olyat hogy akkor csak egymással foglalkoznak és soha nem tanulnak meg beszélni..:S

2011. aug. 16. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra kell törekedni, hogy elsősorban egymással foglalkozzanak, és az emberi foglalkozás legyen egy plusz, jó dolog számukra.


Náluk nem gond. Könnyen tanulnak, és egymással is beszélgetnek, tanítják, eltanulják egymástól.

2011. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már papagájod? Mert az igaz hogy szép és okos de nem jó választás elsőnek.
2011. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a 2.nak köszönöm.:)

3.-nak nem még nem volt.:S akkor milyet ajánlotok?:$

2011. aug. 16. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegy milyet választasz, ha tisztában vagy vele, hogy mit vállalsz. Olvass utána, tudj meg róla többet, aztán el tudod dönteni, hogy megfelel vagy sem.


Attól nem fogsz jobban tartani egy jákót, hogy előtte 15 évig cseréled egy hullámos etetőjét. És akkor sem fogsz jobban kezelni egy foxit, ha csivavát tartottál előtte.

2011. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már elég sokat olvastam róla videókat is kerestem és egy nő töltött fel a jákójáról pár videót ahol beszélget vele meg ahogy a papagáj pakol nagyon aranyos.:)

köszi a választ.:)

2011. aug. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!