Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagájt kb....

Egy hullámos papagájt kb. mennyi idő alatt lehet megszelídíteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek tenyésztőtől vagy kereskedésből vegyek??
2011. júl. 12. 21:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől nagyobb eséllyel kapsz már kézhez szoktatottat, fiatalt, és nem mintha annyira drága lenne kereskedőnél, de tenyésztőtől olcsóbb. Bár nálunk nincs tenyésztő, én mindig kereskedőtől vettem, de ha tehetném, tenyésztőt keresnék. :/
2011. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg 3 hullámos papagájom van.

Eleinte 1 volt 1 évig. Megszelídült valamennyire,de olyan nagyon sokat még akkor nem törődtem vele, mint mostanában, de ahhoz képest nagyon szelíd lett már akkor is. Utána kapott társat, majd jött egy 3. papagáj is. A 2. is szelíd lett, mert látja, hogy az 1. szeret engem: kezemből esznek, odajönnek hozzám és puszikat adnak...stb. És kb. 1 hete már a 3. is kezd bátrabb lenni és már néha ő is közelebb jön és eszik a kezemből.

Néha nyitva hagyom a kalitkát is és aki akar ki is jöhet.

2011. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lasd a kulonbseget:

Tenyeszto 900-1500 ft

Boltban: 1500-2000 ft

2015. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!