Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Elutottem ma egy facant....

Elutottem ma egy facant. Imadom az allatokat, es borzasztoan sajnalom. Hulye vagyok, hogy megsirattam?

Figyelt kérdés
Ezer eve vezetek, soha semmit nem utottem meg el. Es soha nem oltem meg allatot. Olyan rossz volt latni, hogy csattant, aztan meg at is mentem rajta...Tudom, ilyenkor a legtobb embert az erdekli, hogy lett-e baja az autonak, dehat en mar csak ilyen hulye vagyok.
2011. júl. 12. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is együtt érzek veled, és én is így reagálnék a helyzetre, mint ahogyan te tetted.


Hallottam olyat is, hogy elütöttek egy őzt véletlenül, és utána hazavitték és megsütötték...

2011. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A fácán nálunk egy betelepített, tájidegen faj, szóval ne sajnáld.
2011. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Annak azert orulok, hogy nem csak en vagyok ilyen erzekeny. Koszi a valaszokat.
2011. júl. 13. 17:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én nagyon-nagyon sírtam volna. Én a halálsoronban Csengettyű úron is sírtam meg a Titanicon is. Szerintem én még otthon is sírtam volna a fácánon. Nyugi, nem csak te vagy érzékeny.
2011. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!