Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy kisgalambot! Mit...

Találtam egy kisgalambot! Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

[link]



egyedül nem tud még enni ugye? vizet csöpögtettem a szájába,az tetszett neki.:D


2011. júl. 14. 12:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rágj meg egy kis szotyolát köpd ki és tedd a szájába. vagy valamilyen magvat amit ez a kis madárka ehet. ha bevállalós vagy akár rovart is de én meg nem próbálnám. fujj :D
2011. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Áztass vízbe magokat és azt add neki.
2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Főtt rizst főtt magot adj neki az anyja a begyében puhított magot adja neki.Kölest búzát árpagyöngyöt.
2011. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
de ari lehet adj neki madár eledel vegyél a boltba amúgy hány éves vagy ? csak úgy kérdezem kíváncsi vagyok
2011. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

amikor rtepülni tanulnak sokszor kiszállnak a fészekből,de az anyukájuk akkoris eteti,talán neki is a közelben volt a mamája.

vizet,főzz meg kukorícát búzát(törd össze),rizs(főze),búzadara főzve,olvass utána neten.

2011. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

húú köszi a válaszokat!:)

17/L vagyok amúgy.:) majd írok ha felneveltem és elrepült!:') :D

az úttesten barangolt szegény egy cica meg ott ütögette inkább nem hagytam ott..:/

2011. júl. 14. 13:09
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer egy galambom :) Igaz, hogy ő már nem volt fióka, de átfagyva találtam rá egy templom sarkában, oda húzódott be télen. Hazavittem és nem akart enni. Apuval be áztattunk vizbe borsót, mert akkor más nem volt otthon és Apu megmutatta hogy hogy kell megetetni. Nagyon óvatosan szét nyitottuk a kis csőrét és lenyomtunk egy egy szemet. Valahogy úgy, mint amikor libát tömnek. Először idegenkedtem tőle, mert azt hittem, hogy fájni fog neki, de nem volt semmi baj. Pár nap múlva megerősödött és már magától tudott enni:) ( Arra sajnos nem emlékszem, hogy még milyen magvat adtunk neki, mert már nagyon régen volt. De az előttem szólók, biztosan jó írják.

Találtam itt neked egy hasznos oldalt :)


[link]

2011. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ekkora galambok nem mennek ki a fészekből csak úgy. Nincs is neki akkora tolla, amivel elkezdhetne repülni tanulni. Legalábbis a házigalambjaink pl ilyen korban még bőven nem tudnának repülni.
2011. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok,

ez az oldal még jobb, itt pont leírják, hogy kell egy galambfiókát etetni :)


[link]

2011. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már még fel is neveld, tele vannak az utcák galambokkal, amik mindent összesz*rnak. Nem kell még eggyel több is. Én az eutanáziát javaslom.
2011. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!