Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fecske gondozási tanácsokra...

Fecske gondozási tanácsokra lenne szükségem, valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát a problémám a következő, tegnap találtunk egy fecskét a fűben és nemtudott repülni, mivel arrafele sok gyerek volt ezért hazahoztuk, viszont nemigazán tudom mitkéne vele tenni. Valaki nemtudna valami részletes leírást írni nekem? nagyon megköszönném.
2011. júl. 29. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy dobozba tegyél száraz füvet, szénát. [A doboznak legyen teteje!]Abba tegyed, és csukd rá, hogy megnyugodhasson. Csak akkor vedd ki ha eteted. Tegyél ki vizet valamibe, és abba egy kicsi szörpöt, majd belemennek a bogarak, és azt adjál neki. De azon kívül szereti a párizsit, tejfölös dolgokat.[ fontos a fehérje]

Én így sikeresen felneveltem egy fiókát! Sok sikert!

2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos lenne, hogy vegyél neki kisállat kereskedésben kapható gyászbogár lárvát ha már nagyobb lesz. De elsősorban lisztkukaccal etesd, meg ha kapsz csemegének viaszmolyt is adhatsz neki. A bogarakat a mamája is adná neki ez a természetes eledele. Ha azonban úgy érzed, hogy nem fog menni, hogy te gondozd akkor add be egy állatmenhelyre ők már tapasztaltabbak ilyen téren. Sok sikert a fiókához.
2011. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te tejföllel és párizsival mit neveltél fel...? Ha tényleg sikerült, vallásodnak megfelelően adj hálát Istene(i)dnek, mert a csoda kategóriába tartozik.


Kérdező: nem írtad, hogy kb. milyen korú, pontosan hol találtad (fészek közelében, vagy attól jóval távolabb), mennyire tollas, kér-e vagy sem. Enélkül nehéz megmondani. Lehet nem is fióka, hanem felnőtt madár, amelyik sérült. Vidd el szakemberhez, főleg ha már idősebbnek látszik.

2011. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párizsit véletlenül se adj neki, a kismadarak nagyon érzékenyek a túlzott sóbevitelre..
2011. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!