Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek, ha a hullámos...

Mit tegyek, ha a hullámos papagájok nem használják a csőrkoptatót?

Figyelt kérdés
Valójában nincsenek régóta nálam (öt napja), de nem használják a koptatót. Ez így jó-e? Vagy amennyiben nem, (gondolom) hogyan bírnám őket rászoktatni?
2011. aug. 11. 08:45
 1/9 anonim válasza:
Nem lehet rászoktatni. Majd ők felfedezik. De egyébként rágnak szinte mindent, én gyümölcsfa hajtásokat is szoktam nekik betenni 3 nap és ledarálják.
2011. aug. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az első vagyok. Még annyit tennék hozzá hogy a csőr koptatása természetesen fontos.
2011. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rögzítve van? Vagy ha hozzáérnek mozog? Mert nekem hozzá se nyúltak addig, amíg csak fel volt lógatva, és lengett. Aztán felkötöttem, hogy teljesen stabil legyen, rá is tudnak állni, és így nagyon hamar elpusztítják.
2011. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit. Ha továbbra se használják próbáld variálni a helyzetét hátha valahogy megtetszik nekik.Pl. belógatva, rögzítve, kívülről 2 rács között bedugva, másik ülőrúdhoz rakva,stb.
2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Apukám mondta, hogy rakjam a magok fölé, és így most már arra használják, hogy belekapaszkodjanak, amikor a kalitka egyik "faláról" a másikra mennek... remélem, hogy az ízére is rákapnak :D
2011. aug. 12. 13:06
 6/9 anonim válasza:
én egyszer úgy vettem egy hullámos papagájt hogy a csőre vége teljesen bele volt nőve a nyakába és ezt csak vásárlás után 2 nappal vettem észre aztán kicseréltem egy másikra
2011. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

előző

Miért vitted vissza szegényt? Nem lett volna egyszerűbb levágatni egy orvossal és ezzel megmenteni? Így lehet hogy sok szenvedés után a nagy csőre miatt halt meg.

2011. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért mert nem viszem állat orvoshoz amikor ingyen kilehet cserélni és lehet h még utána se tudná h csőrkoptatót kell használni
2011. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyémnek is be volt nőve a nyakáig...anyum kivette, de mielőtt lecsippenthette volna neki, ő rácsípett anyum műkörmére, és lepattant a felesleges rész a csőréből :D
2012. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!