Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azt szeretnem kedezni, hogy...

Azt szeretnem kedezni, hogy ha a hullamos papagajom egyalltaban tippeg-toppog az betegsegre utal? (idegrendszeri betegsegre) amugy nem latszik betegnek hiszen eszik rendesen es egy vidam kicsi madarka. Csak ennyi furat vettem eszre rajta.

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk beteg volt bele is halt valamibe. nem mászkált NEM EVETT nem volt kedve semmihez. De nem akarlak megijeszteni!!! Fájhat a lába esetleg?!
2011. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat az enyem eszik elegett, jatszik, csiripel. Teljes madareletet el. Szoval nem tudom:-s NEM lattam semmi sebet esetleg a laban es amikor hozzaerek a labahoz nem latom rajta h fajna.
2011. szept. 8. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Egy helyben toporog? Tollát nem tépte még ki?

Remek gazdija lehetsz. Ezt akkor teszik a madarak, ha sokáig senki nem foglalkozik velük, ingerszegény a környezet.

2011. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kap hetente főtt tojást és használja a csőrkoptatóját? Valahol azt olvastam hogy ez kalciumhiányra utal de nem tudom hogy mennyire igaz.
2011. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen all a rudjan es ott emelgeti a labat olyan mintha, toporog egy helyben nem tepte ki a tollait.szoktam beszelni hozza es jatszni vele:P tojast nem adtam neki, viszont van csorkoptatoja es azt nagyon imadja. (volt vaniliasa es most citromosa van, remelm az jo.) es a tojas nem fog artani neki?valami bakteriumok vagy ilyesmi? es lehet az h a madarnak csak ez a szokasa?
2011. szept. 8. 21:14
 6/7 A kérdező kommentje:
adok neki kagylotormeleket az kalcium potlo(en ugy tudom)
2011. szept. 8. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:

A 30 percig főzött tojástól nem lesz semmi baja(a tojás héját ne add neki mert attól viszont megbetegedhet). Adj neki 1-2 hetente mert nem csak a kalcium hanem a fehérje miatt is kell nekik. Ha eddig semmit nem kapott amiben van fehérje akkor gondolom súlyos fehérjehiánya van.

Ha egy madár nem úgy viselkedik ahogy kéne annak valamilyen oka van. Vagy valamilyen hiánya van vagy nincs elfoglaltsága ezért unatkozik és ezt találta ki magának(van játék a kalitkában,foglalkozol vele naponta minimum 4 órát?). Bármi is az oka jó lenne ha valahogy rájönnél és megszüntetnéd.

2011. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!