Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek? A tööb lentebb

Mit tegyek? A tööb lentebb

Figyelt kérdés

volt két darab hullámos papagájom. egy fiú és egy lány.

nagyon jól elvoltak együtt.. a lány sajnos ma éjszaka meghalt. nemtudom mi lehetett a gondja a nyaka körül kihulott a toll, adtam neki vitamit, vitaminos vizet, de mégis meghalt. most a fiú papagájom egyedül van. mit tegyek? vegyek mellé egy lányt? vagy hagyjam egyedül úgy jobb neki? nembírom nézni ahogy szegény egyedül csipog. nagyon sajnálom majd megszakad a szivem. kérlek segítsetek.


2011. okt. 11. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj egy papagájt ettől a kérdezőtől:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__2274676-mit-..


Egyébként nekem galambjaim voltak, és amikor a macska megfogta a tojót, akkor a hím onnantól kezdve nem evett, nem ivott. És új párt sem választott magának. (És végül sajnos elpusztult.) Szerintem, ha a papagáj elfogadja, jó ötlet lenne egy új tojót venni.

2011. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegényke:((. Nem volt híg, vagy más színű a kaki?? Náluk ilyesmire vigyázni kell, azon meg a vitamin még ront is. Gitt, + reszelt natur faszén, ilyen esetben. Tollhullás néha jód hiány, MO-n jódszegény a víz:((, azt meg jóddal lehet csak pótolni. A vitaminokkal madaraknál nagyon vigyázz!! Nem jó nekik, a készen kapható magokban meg már eleve van megfelelő vitaminozás + tápanyag, nem szükséges még vitamin!!


Vegyél neki társat, de össze kell őket szoktatni. Nem jó neki egyedül!

2011. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.:))) csak sajnos a hím papagájom nagyn félénk. ha kiengedem a kalitkávol repülni sem mer. ha közeledek a kalitkához rögtön elmegy a legmeszebb pontra.

és már öreg is..6 éves. Nekem nincs semmi baja. úgylátom rendesen eszik,iszik. Bevan kapcsolva neki a rádió csipog,énekel,beszélget. nemtudom mit tegyek. De szerintem veszek mellé egy tojót akkor.:))

2011. okt. 11. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha olyan tojót vennél mellé aki nem túl fiatal tehát 4-6 éves vagy pár évvel idősebb mert egy fiatal tojóval nem biztos hogy jól kijön.
2011. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.:)
2011. okt. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!