Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez mi lehetett? Mi válthatta ki?

Ez mi lehetett? Mi válthatta ki?

Figyelt kérdés
Előbb kb 10-12 varjú (?) repkedett a házunk felett és károgtak. Először csak 1-2 volt,majd egyre többen köröztek,majd olyan 10 perc után elszálltak. Budapest zajosabb negyedében lakom,tetőtéren. Kicsit olyan Hitchcocki volt :D(ez onnan jutott eszembe,hogy pont róla olvastam)... Persze,nem akarok semmi természet felettit bemesélni,mielőtt valaki azt hinné. Azt szeretném igazán tudni,hogy esetleg időjárás hatására csinálták ezt vagy csak úgy "hobbiból"?
2011. nov. 2. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Pest külvárosában lakunk, itt is csoportosulnak a varjak. Ne aggódj, nem készülnek világuralomra törni:)
2011. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak játszottak. Vagy volt valami kaja az egyiknél a többiek meg kergették. Vagy rájöttek milyen jó dolog is a repkedés és csak próbálgatták ezt a képességüket :)
2011. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lasius ***** válasza:

:)

A varjak télen csoportosulnak és csapatostól járják a területet, behúzódnak a melegebb környezetet kínáló városokba.Télen csapatban ténykednek Nyáron pedig laza kolóniákban költenek.

Amúgy nagyon okos állatok és bármit(ami náluk kisebb) képesek megtámadni(pl. a vadászgörényeimet környékezték meg és próbálkoznak kitartóan).

2011. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában csapatosan látni őket. 10-12 varjú annyira nem is sok, Pest határában két hete láttam egy nagyobb csapatot, megkockáztatom 60-70 varjú is lehetett ott :) Legközelebb nézz kevesebb Hitchcockot :P
2011. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Csak azért volt furcsa,mert eddig erre abszolút nem láttam egyet sem,aztán percek alatt itt termettek. :D
2011. nov. 2. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pest egy nyugadtabb környékén lakom itt nálunk az a szokásuk hogy mindig hajnalban össze gyülnek s a ház tetőn vannak meg miellöt megy le nap akkor is gyülekeznek s mennek az alvó helyükre.
2011. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!