Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kérlek mondjátok meg, hogy ez...

Kérlek mondjátok meg, hogy ez miért van? Magvakat hány a nimfapapagájom!

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy a nimfapapagájom öklendezik, és utána rázogatja a fejét, és mikor megrázza, magok hullanak ki a csőréből. Azt olvastam, hogy egy madár hányhat, ha túl eszi magát,és őt tényleg sokat evett, (meg úgy eszik általában) de nem rendesen kéne hánynia? Nagyon furcsa, hogy magvakat okádik, én pedig rettentően megijedtem. Most mit csináljak? Úgy néz ki, már abba hagyta, de akkor is szeretném tudni, hogy ez mitől lehetett. Ugye nincs komoly baja? :SS
2011. nov. 25. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
omg OKÁDIK XDDD amúgy konkrétan megválaszoltad a leírásban a kérdésedet
2011. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van neki a kalitka aljában madárhomok? Mert anélkül emésztési problémái lehetnek. Egyébként én a helyedben megkérdeznék egy állatorvost.
2011. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sasvári Péter válasza:
Elképzelhető, hogy amit Te hányásnak látsz, az az eleség felöklendezése a választott párjának amely lehet tükör, mű papagáj, vagy akár a kezed, ujjad is.
2011. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt az én hullámosom is csinálta már. Ez nem etetés hanem hányás. Vidd orvoshoz vagy kérdezz meg egy orvost mert sok mindentől lehetett.
2011. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!