Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan kell berendezni egy...

Dorika0210 kérdése:

Hogyan kell berendezni egy hullámos papagáj kalitkáját?

Figyelt kérdés
Pénteken kapok papagájt és nem tudom hogy hogyan rendezzem be a kalitkáját. Légyszi írjátok meg hogy ti mit raknátok/raktatok a kalitkába!
2011. dec. 13. 20:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Dóri

Nem csak akkor nem szabad tükröt betenni ha nem engedik ki.

És a papagájaidnak azért nincs baja a tükörtől mert ketten vannak. Így nem a tükörképüket választják párjuknak ami csak van tehát nem reagál semmire hanem inkább a másik élő,mozgó,reagáló papagájt választják. De egy egyedüli papagájnak nincs választása.

2011. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
és a rudaknak olyan vastagnak kell lennie hogy ne a lábukkal hanem a körmükkel fogják.amúgy nagyon kell a hullámos papagájokra vigyázni,mert tegnap volt nálunk az állatorvos és a sárga (lány)hullámos papagájom atkás.persze szerencsére nem halálos.leírom a tüneteket:bozasztóan hosszúra nő a csőre és a körme az utóbbiakat az lavágta az állatorvos.azóta minden nap a nyakára kell csöpögtetni valamilyen szert
2013. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Helosztok én is szeretnék csatlakozni a töbiekhez hogy csengö meg tükör nem kell én ugy csináltam hogy az alján homok van és amikor tiszta az aljába szorok magvakat és véknyan be temetem és ök meg megkeresik
2013. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tegyél be neki minimum 2 rudat lehetőleg fát és vastagat. A legjobb az ön itató-etető. Ha nem vagy folyamatosan otthon tegyél be egy tükröt is. Karikák, golyók, csengők bármi amit tud rángatni és tud játszani vele. Ha akarod be tehetsz neki hintát ,és a csőrkoptatót is szereti. Ha kiengeded tegyél botokat a lakásba hogy legyen leszálló pályája, és az ajtajához egy létrát.
2015. ápr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!