Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Találtam egy szitakötőt a...

Találtam egy szitakötőt a kertben, mit csináljak vele? Nem tűnt egészségesnek.

Figyelt kérdés
Találtam a kertben egy szitakötőt. A betonon feküdt és nem tudott mozogni. Behoztam a melegre, és itt most már repked. Mit csináljak vele? Szerintetek odakinn megfagyna? Idebent elég nehezen tudna maradni, ugyanis van egy macskánk, aki valószínűleg lecsapná. Ha mégis jobb lenne idebenn tartani, akkor hol tartsam? Egy pohárban nem tetszene neki, azt hiszem...
2011. nov. 13. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a szitakötők ősszel el szoktak pusztulni, nem sokat tehetsz érte.
2011. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macska osszevissza jar a hazban ,barmelyek szobaba bemehet ??? Ha van egy olyan szoba ahova nm jar be tartsad ott ,de ne kepzeld ,hogy mittudomeddig fog elni ,a szitakotok hamar elpusztulnak .
2011. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elpusztulnak ősszel...

De tudok egy jó oldalt ahol a szitakötő pecsenyéről írnak gyűts még 9-et és megvan egy 2 fogásos vacsora neked és a macskádnak is!!!

2011. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!