Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom beteg és...

Hullámos papagájom beteg és ha igen akkor milyen és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Néhány percre megpihen és elalszik és néha gubbbaszt de mikor hozzáérek már nem gondoltam hogy ez lehet a miatt is mert most torokatkája vanés arra vettem cseppet és 2 csepppet cseppentettem a tarkójára és olvastam hogy ha túladagoljuk akkor lehetnek ezek a tünetek és hogy ez 1-2 nap múlva magától elmúlik lécci segítsetek mit gondoltok mit csináljak?
2011. dec. 29. 18:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hivj hozzá állatorvost, vagy telefonon kérd ki a segítségét.Az is egy jó megoldás ha elmész ilyen boltba, ahol papagájokat árulnak, és kikéred egy hozzáértő segítségét.
2012. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már kértem interneten segítségetés ők azt mondták hogy télen kevésbé aktívabbak és azt veszem észre hogy mikor kisüt a nap és jó idő van elkezd csiripelni és aktívabb lesz
2012. jan. 7. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet vele tenni semmit.Ha van másik és eggyüt vannak különitsd el.
2012. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!