Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Beteg a hullámos papagájom?

Beteg a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy madarat(1éves tojó)

mivel az előző hím + tojó nem jön ki gondoltam majd ez jó lesz neki... hát nem...

a csávó akitől vettem cipősdobozban adta,amiben nehéz volt megfogni úgy h ne szökjön el.

aztán mikor megfogtam megcsípett.De nem egyszer hanem újra meg újra, végül talált egy olyan helyet h majdnem elengedtem.

itt már benn volt a többi közt de a kis hülye úgy megindult a kezemből(nem szorítottam) h kitéptem a farktollát(az összeset) letakartam a kalitkát h megnyugodjon.

ezen a napon nem is evett nem is énekelt semmi. ez természetes.

2. nap meginnt nem tevénykedett semmit ül 1 helybe néha arrébb megy a többivel is veszekszik ha bántják.

szelíd jószág ráül a kezemre is, csíp is ha csesztetni akarom szóval ne hagyja magát.

alul a ....-nél a tolla zöldes barnás szval nincs rendben.

idegesít h egy helyben van nem eszik nem iszik és ezekszerint hasmenése is van.

csak a stressztől van?

helyrejön magától?az h nem láttam enni nem azt jelenti h nem is evett, de vszeg nem...


2011. nov. 14. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet ilyen stresztöl már ugy vetted meg és én kivenném a többiektöl és a másik kalitkát oda tenném a többiek mellé és azért nem eszik iszik mert a többi madár nem engedi vagy egyszer nem engedték és azota fél
2011. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kovacs Lilla Anna ***** válasza:
nem jöhet ugy ki az EGÉSZ farktolla hogy nem szoritod
2012. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!