Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek hogy a hullámos...

Csoka98 kérdése:

Mit tegyek hogy a hullámos papagájom kijöjjön a kalitkából?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja nálunk van egy hullámos papagáj de azóta se jött ki a kalitkájából.Amúgy nagyon szelid hagyja,hogy simogassam.Mit tegyek hogy végre kijöjön a kalitkából?
2012. jan. 3. 10:04
 1/7 anonim válasza:
csalogasd ki főtt tojás fehérjével
2012. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha egész nap nyitva van a kalitkaajtó akkor se jön ki?

Tegyél kívülről az ajtó közelébe pár ülőrudat és az ujjadon vedd ki és tedd rá az egyikre. Így ha akar vissza tud menni de ha van kedve felfedezheti a szobát.

2012. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megpróbálom kicsalogatni
2012. jan. 4. 10:34
 4/7 Beáta Ch. válasza:
A miénk is egy idoben ezt csinálta nem tudom miért talán valami megijesztette,de most már nincs gond.Probáld meg a tenyeredre ultetni és ugy kivenni.
2012. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam de amikor kiveszem akkor egyből megy is vissza a kalitkába.Már a rúdra is kiraktam de onnan is a lehető leggyorsabbon viszamegy.Nem tudom,hogy mit csináljak.
2012. jan. 14. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor tedd a kalitka tetejére. Ha onnan is egyből bemászik akkor miután kivetted hagyd a kezeden és menj odébb vele pár métert/ülj le vele pár méterre a kalitkájától és nézd a tévét,olvass,stb tehát ne foglalkozz vele hogy rájöjjön nem fogja semmi se bántani kint.
2012. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyisd ki az ajtót és haggyad békén.Ha elmész egy kis idő után kijön magától.Visszarakni már művészet!
2012. dec. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!